dozynki gminne 27.09.2018

16.09.2018r. we Fromborku odbyło się tradycyjne Święto Rolników, którego współorganizatorem był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury ;) Sprzyjająca pogoda, wesoła atmosfera i wiele życzliwych osób, które wsparły nas organizacyjnie przyczyniło się do powodzenia imprezy dożynkowej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom, którzy zawsze chętnie odpowiadają na nasze zaproszenie, również w tym dniu prezentując swoje umiejętności: - zespołowi "Warmianki" za ludowy koncert oraz prezentację wieńca - grupie "YABADOO" (Stowarzyszenie Teraz Warmia) za humorystyczny występ dziecięcy - Szkole Muzycznej Yamaha z Braniewa za solo Michała Janickiego - taneczno-wokalnej grupie artystycznej z Kaliningradu za cygański taniec i ludową muzykę rosyjską - zespołowi ONI z Elbląga za prowadzenie zabawy tanecznej Niedzielne popołudnie wypełniały konkursy i animacje dla dzieci oraz dorosłych, a wszystko dzięki wsparciu finansowemu, za które dziękujemy: - Stowarzyszeniu Nasze Krzyżewo - Pani Katarzyna Ocipka - Ag-bud sklepowi budowlanemu z Fromborka - Pani Agnieszka Rogosz - Perfect Ubezpieczenia - Stanisław Jasina - Braniewsko-Pasłęckiemu Bankowi Spółdzielczemu - Dyrektor Pan Marcin Pliszka Wydarzenie gościnnie prowadził Pan Jarosław Makarewicz - utalentowany fromborski konferansjer. Całość zorganizowana została przez niezawodnych pracowników MGOK: Małgorzata Sienkiewicz, Janina Bachanowicz, Małgorzata Łukasik, Karolina Woźniak i Grzegorz Rogalski.

zdjecie (1)
zdjecie (2)